Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NON-PREMIUM][WL]Kwadratowa Masarnia[Jak KWADRATOWA MASAKRA][OGARNIETA ADMINISTRACJA]


ToJaAdi121099

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Masarnia!

 

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Life MC

strzalka.gifSloty: 17

strzalka.gifIP: s3.fiberhost.pl:25003

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: TAK

 

 

Administracja2.png

[HeadAdmin]adi121099 [Admin]erktus2002 [Admin]agam333

 

pluginy.png

LIfeMC,esseinstals,World edit itd.

 

InformacjeDot.png

Aby zapisac sie na WL pisz podanie na forum :)

Wzor:

Nick:

Imie:

WIek:

Cos o tobie:

Ortografia:

 

TS:

IP: ts.tsworld.pl

Kanal: Kwadratowa Masarnia kanal nr 327

;)

 

 

 

Opublikowano

Nick:Qwerty

Imie:Hubert

Wiek:15

Coś o sobie:Mam na imię Hubert,mam 15 lat,interesuje się informatyką.Bardzo lubię gry typu MMO,RPG,oczywiście bardzo lubię też grać w Minecrafta i inne gry tego typu.Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra i mam nadzieję,że mnie przyjmiesz. Ortogiafia:Można powiedzieć,że 9/10 :P

 

Jestem chętny na posade Moderatora :)

Opublikowano

Nick:totosz28

Imie:Dominik

WIek:13

Cos o tobie:Dominik ,mam 13 lat,interesuje się informatyką.Bardzo lubię gry typu MMO,RPG,oczywiście bardzo lubię też grać w Minecrafta i inne gry tego typu.Lubie serwery typu Kwadratowa Masakra i mam nadzieję,że mnie przyjmiesz.Ortogiafia:Można powiedzieć,że 1010 :P

Ortografia:10/10

Intersuje Mnie Moderator

:)

Opublikowano

Nick: CoolMix

Imie: Bartek

WIek: 14 (prawie 15)

Cos o tobie: Jestem ogarnietym ludziem ;P przynajmniej niektórzy tak sądzą. Lubie jak coś się dzieje. Mam spore poczucie humoru i lubię się dobrze bawić.

Ortografia: Piszę po polsku no ale każdemu zdarzają się błENdy ;D 9/10

 

Totoosz BIG fail ^^

Opublikowano

Nick: Monsta

Imie:Mirek

WIek:14

Cos o tobie:Jestem ogarniętą osobą, nie wszczynam żadnych kłótni :)

Ortografia: 9/10

 

Btw. gdzie pisać podania na moda ? :)

Opublikowano

Nick:Ptaslaw

Imie:Mateusz

WIek:13

Cos o tobie:Mam na imię Mateusz. Pochodze z małopolski. Mam 13 lat

Ortografia:Ortografie umiem bardzo dobrze co rok mam +5 z ortografii

Opublikowano

Nick: TheWolfik98

Imię: Kuba

Wiek: 14

Coś o tobie: Jestem ogarniętą osobą nie będę robił problemów

Mam kanał na youtube: www.youtube.com/TheWolfik98

Zależy mi na takich serwerach

ortografia: 9/10

Opublikowano

Nick: miki888

Imię: Filip

Wiek: 13

Coś o tobie: Lubię grać na komputerze, w Minecraft gram od Beta 1.2_02. Lubię się dobrze bawić i jestem ogarnięty.

Ortografia: Bardzo dobra, jak widzę, że napisałem błąd, od razu go poprawiam.

Opublikowano

Poszukuje pluginu lifemc na 1.4.6!!

LifeMC na 1.4.6 nie wyszedł...

Opublikowano

Nick: Mr_AsQua

Imie:Bartek

WIek:14

Cos o tobie: Szybko nawiazuje kontakty z ludzmi jestem uprzejmy mily

:) I uwielbiam pomagac ;D end xD.

Ortografia: 10/10

:) Nie robie bledow

Opublikowano

Nick: CytrynPL

Imie: Mateusz

WIek: 13

Cos o tobie: Lubię grać zespołowo, długo gram w MC więc mogę pomagać mniej doświadczonym graczom.

Ortografia: Bardzo dobsze znam ortogrofie przeprarzam za blendy :)

Opublikowano

Nick: Rizzax

Imie: Kacper

WIek: 13

Cos o tobie: Jestem miły i lubię pograć z ludźmi fajnymi, i ograniętymi

Ortografia: 9/10

Pomogłem ?
Zostaw
+ ;) Pozdrawiam !


Opublikowano

Nick: Hubs0n

Imię: Hubert

Wiek: 14

Coś o sobie: na ogół spokojny, lubię grac, chętnie pogadam na ts

Ortografia: opanowana do perfekcji :)

Opublikowano

NickTrickAM

<3

Imię:Wojtek

-.-

Wiek:12/13

:unsure:

Coś o tobie:Gram w Bf3 na PS3, interesuje się Piłka Nożną

B)

Ortografia:7/10

:ninja:

 

Za kolegę jeszcze napisze

Nick:Streaz

:)

Imię:Sebastian

-.-

Wiek:12/13

8S

Coś o tobie:Gram w Lola.

<3

Ortografia:9/10

:mellow:

Wiek:13 :unsure:
Nick z gry:Trick <3
Dlaczego ty a nie kto inny:Bo jestem kreatywny :)
Lubisz współprace:Oczywiście <3

Masz Mikrofon:Tak ^_^
Masz ts/skype:Tak :D
Jesteś ogarnięty?:Jasne :P

Opublikowano

Nick: Mistrzuniu

Imie:Wojtek

WIek:16 lat

Cos o tobie:Interesuje się głównie piłka nożną szczególnie hiszpańską ligą. A tak więcej lubię gry multiplayer.

Ortografia: 7/10

sygna49.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...